Glamour to przede wszystkim szyk i elegancja z domieszką wielkiego przepychu. Tworząc w tym niebanalnym stylu pokój dzienny powinniśmy zadbać o harmonijną spójność i odpowiednio dopasować meble tapicerowane. W większych przestrzeniach dobrze prezentują się narożniki, których szeroki wybór może spowodować problemy z odpowiednią aranżacją. Oto kilka wskazówek jak wybrać narożnik pasujący do stylu glamour.

Wizytówka salonu

Wnętrza glamour przyciągają luksusem w dobrym smaku. Wszystko co się błyszczy i jest wykonane z wysokiej jakości materiałów jest wizytówką wnętrza w tym stylu. Dlatego odpowiedni narożnik również powinien być wykonany z wyjątkową starannością. Wybór czarnego obicia może nieco przytłaczać wnętrze za to modny granatowy kolor z welurowymi obiciami i złotymi nogami rozpromieni pokój dzienny. Chcąc stworzyć niebanalne zestawienie z pomocą przychodzą narożniki na zamówienie, dzięki którym możemy indywidualnie dobrać materiały z jakich zostaną zrobione.

Stylowe dodatki

Narożniki glamour warto wzbogacić takimi dodatkami jak złoto, błyszczące srebro i drewno. Dodatek złotej nici w pikowanym siedzisku stworzy niekonwencjonalne połączenie. Decydując się na obicie z naturalne skóry możemy skomponować drewniane rzeźbione boki narożnika. Błyszczące ozdobne poduszki z atłasu i satyny dodadzą uroku we wnętrzu. Nie zapominajmy o uzupełnieniu aranżacji o duże lustro w złotej ozdobnej ramie, oraz lampy w stylu glamour w celu stworzenia spójności.

Wygodna funkcja spania

Dzięki funkcji spania będziemy mogli przenocować niespodziewanych gości, ale również otrzymamy sporych rozmiarów miejsce do przechowywania zapasowej pościeli i obszernych koców. Wybierając nowoczesne narożniki na wymiar podkreślimy niebanalny charakter wnętrza i zaplanujemy w jaki sposób mebel ma się rozkładać i jak duży będzie schowek. Narożnik z funkcją spania to także możliwość większej wygody podczas wieczornych seansów filmowych z całą rodziną.

Źródło: https://urzadzisz.pl/